
Fish Raw Dog Food
Shop our fish raw dog food range, including frozen sprats, salmon chunks, white fish mince and recipes combining salmon with duck, chicken, turkey or tripe. The collection includes both complete meals and complementary products.
Order online for local refrigerated delivery across Dorset or nationwide frozen delivery across the UK mainland. Check each product description for full ingredients and feeding information.
All ProductsBulk Box DealsComplete Raw MealsMixed Protein Raw FoodNatural Dog TreatsPuppy Raw FoodBeef Raw Dog FoodChicken Raw Dog FoodDuck Raw Dog FoodRaw Mince & Blocks

SaleSouthcliffe Raw Dog Food Bundle with 1kg Sprats - 24 x 454g 90/10
£36.00£39.50(£3.30/kg)

Southcliffe Turkey & Salmon Mince - 24 x 454g 90/10
£32.00(£2.94/kg)

Southcliffe Chicken & Salmon Mince - 24 x 454g 90/10
£32.00(£2.94/kg)

Southcliffe Salmon & Tripe Mince - 24 x 454g 90/10
£32.00(£2.94/kg)


Southcliffe White Fish Mince - 24 x 454g 90/10
£32.00(£2.94/kg)

Not sure what to order?
Our feeding guidance explains complete versus complementary food and safe defrosting, and the plan builder works out daily portions for every dog in your home.